מירב ישראל

66 תגובות

דלגו לטופס התגובה

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 14 בספטמבר 2018 at 20:20
  • להגיב

  מירב,את חיה בסרט,את האמא של הרעות,שיחקת בכולם בבית האח הגדול,את ערמומית,שקרנית,שחקנית,קנאית,לא אמינה,את עוד מתראיינת,מעלה תמונה של ישראל אצלך בבית,כולך קנאה וצרות עין על הקשר שלו עם אביבית,בכדי להראות שהוא חבר שלך,הוא יודע כמה רוע יש בך,וגם אנחנו, הוא טיפש שנופל לתחכום ולערמומיות שלך, את לא מרפה,בכוח מנסה לפרוץ ולהישאר קיימת,די את את הפדיחות עשית לעצמך ולמשפחה שלך. ………, תעצרי פה, די נמאסת !!! לא מעוניינים,לשמוע ולראות אותך,סבלנו והזדעזענו ממך,אבל את לא מרפה,הכל בכוח,צאי לנו מהחיים,צבועה,שכונה, תבדקי את עצמך,לכי תסתכלי במראה,אין לך מודעות לעצמך,לאיך שאת מתנהגת ובפרט לאיך שאת נראית..לכי תבכי לאדל,שתי צבועות שחקניות,הרוע בהתגלמותו..

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 5 בספטמבר 2018 at 3:21
  • להגיב

  מירב,מופיעה בטלויזיה,איזו נחמדה,מנומסת ,רגועה,ממש לא זיהנו אותה,לפתע צצה לה דמות חדשה,בלוף אחד גדול,וצוחקת מבדיחות של עצמה,אפס מודעות לגבי עצמה וסימה עדיפה עליה שהבינה שמירב לא אמיתית והכל היה אסטרטגיה מתוחכמת,אין חברות שם ולא היתה ולא תהיה…מירב די לזלזל באנטלגנצייה שלנו,רואים הכל ,את צבועה,מכרת את סימה,דניאל אלי,תקפת את ישראל ואליאב,שהם סתומים שהשלימו איתך..שאכלת את עצמך שהם מחוברים יותר לאביבית,יש סוף לכל הזיוף שלך..

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 4 בספטמבר 2018 at 3:31
  • להגיב

  מירב,שמחנו לראות שיצאת לפני אביבית,כל הנחמדות יתר שלך וחנפנות לדיירים ואביבית בפרט בשבועיים האחרונים,לא הפתיע אותנו,ידענו שת שחקנית שמשחקת,בצופים,בדיירים,כולם חיילים שלך,אל תעופי עלעצמך,שאהבו אותך ואת מצחיקה,לא סבלנו אותך,את פרא אדם,קנאית,שחקנית,מניפולטיבית,רעה,,רק בושות עשית לעצמך ולמשפחתך,כל שנותר לך זו אדל הצל שלך,שתיכן זיוף,ורוע,אין לכן מה להציע בתעשיית הבידור וריאליטי,טעות חמורה ונזק עשיתן לעצמכן, ועוגמת נפש לצופים,כל הזיוף שלכן נחשף,בשביל כסף ופרסום עושים הכל,נקווה שלא נראה אתכם יותר בטלויזיה,בדיחה..

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 1 בספטמבר 2018 at 0:30
  • להגיב

  כל כך שקוף שמירב באה רק לקחת את המיליון,היא מנותקת רגשית מכל הדיירים, לא רואה אף אחד ממטר,אישה מניפולטיבית,אפס מודעות לגבי עצמה,זיוף אחד גדול ,שחקנית גרועה,שהצופים מהבית רואים את מזימות,את השפה עבריינית,והיא עפה על עצמה:"אני מצחיקה",ההומור שלה לא מצחיק אותנו,ויש לנו טראומה ממנה,קנאית,רעה,טובים ומוצלחים ממנה הודחו,זה שנשארה עד עכשו ,לא אומר,שאוהבים אותה הצופים,זה אומר שהמשפחה שלה משקיעה מאמצים,שתזכה בכל מחיר,לא מגיע לה לזכות, נקווה שיום הדין ביום שבת יגיע!! ,על כל מה שסובבה את הדיירים,שפוחדים ממנה,ואותנו הצופים,על הרוע,קללות,צרחות, טרור ואגרסיביות שלה,גם נראית רע, מתוסכלת,קנאית,כל אחד אחר ראוי שם רק לא היא, אין לה שום רגש ואכפתיות לאף דייר,תת רמה שאחת כזאת הגיע לריאליטי,ובפרט לגמר..יאללה הביתה,סבלנו ממך..תתנדפי לנו מהחיים..

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 1 בספטמבר 2018 at 16:18
   • להגיב

   היום כשאח של אביבית סיפר את מה שהרגיש כשראה את אחותו בוכה ועצובה אחרי שמירב התעללה בה. מולו ישב אייל בעלה של מירב חפוי ראש והיה ברור שלא נעימה לו הסיטואציה שאשתו התעללה באביבית.
   ובאמת זה לא ישכח ממירב שהתברר לנו שהיא אשה קשה מורכבת ולא פשוטה.

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 28 באוגוסט 2018 at 4:02
  • להגיב

  כל כך צפויי,שעכשו מירב מתחנפת ומתקרבת לאביבית,כמה גועל, וערמומיות יש לאישה הזאת ,אין לה גבולות היא רואה רק את המיליון אף דייר לא מעניין אותה,.בכדי להתחנף לצופים בבית שיצביעו לה,השתנתה, נהייתה,נחמדה,חברותית, רגועה ,כבר אביבית לא מפריעה לה ,והיא לא מקנאה בא ,ולא רבה ולא צועקת,היא עבדה על כל הדיירים,שגעה את לירון עד שעזב,שחקה אותה חברה של סימה,הצופים ראו את הזיוף,גם סימה יודעת שהיא שמירב לא היתה חברה אמיתית איתה,גם שאדל יצאה,,שכחה אותה,לא הזילה דמעה זה מגיע לאדל,כמו שאדל השתמשה במירב ,מירב השתמשה בה,מירב נטולת רגש לכולם,הכל אסטרטגיה,חדורת מטרה,מסוכנת ,כוחנית תשיג בכל מצב את המטרה שלה,,נחש,שהמשפחה שלה עובדת בלהביא לה קולות,ומירב עפה על עצמה שהצופים אוהבים אותה..יש גבול לכל המשחק שלה ,תעשה הכל לזכות במיליון ,ולהחנף לצופים פתאום היא אדם אחר,חבל שהדיירים לא קולטים את זה,מרוב שהיא מתוחכמת וערמומית,היתה צריכה לקבל כמה חיות יחד,נחש ועקרב וצבוע וחתול וזיקית,היא עובדת על כולם,תתעוררו,היא תזכה במיליון ואנחנו נלך לטיפול אחרי ההתמוטטות שנחווה,אם היא תזכה זה יהיה אסון וחוסר צדק,שיש אנשים יותר אמיתיים,ראויים,וטובים ממנה,תתעוררו,המשפחה שלה באטרף שתזכה,חייבים לעצור את זה,איך אחת כזאת עוד שם,שכונה,שפה עבריינית יש לה הליכה של גנגסטרית,בזיון שהאח הגדול לא העיף אותה עד עכשו על כל האלימות וצעקות שלה,עכשו היעד אביבית להתקרב ולהחליש אותה,הכל מחושב,לא מרפה,לא מודעת לעצמה.

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 25 באוגוסט 2018 at 17:05
  • להגיב

  מירב נמאסת,כולך משחק לא אמיתית ולא ישרה,אותנו את לא מצחיקה ולא מעניינת,שפת רחוב,מאפיונרית,הליכה של גנגסטרית,סבלנו בגללך,אז אל תעופי על עצמך שאת מצחיקה ושאוהבים אותך,מי שמצביע לך זו משפחה שלך שלהם ולך יש אפס מודעות,אם היתה להם היו מפסיקים להצביע לך,כך הנזק והבושה שלהם ושלך היה יותר קטן,אך בכל מחיר רודפים פרסום ואת המיליון,אז מירב בשפתך הלא לרמה ,גזגזי גזגזי לנו מהעיניים..גועל שכמותך,איך אחת כמוך מגיעה לטלויזיה?, בושה!!

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 25 באוגוסט 2018 at 1:34
  • להגיב

  כל הכבוד לגקי אזולאי שנכנסה לבית ולא חשבנה למירב,נכנסה בה ואמרה לה את האמת,מירב אחכ ישבה עם אדל הכלבלבית שלה וקיטרה,על גקי שלא אוהבת אותה,אף אחד שפוי ונורמלי לא יצביע למירב ואדל, כולם רואים את החולניות הטירוף ,הזיוף והמטרה לזכות במיליון, לא רואות בעיניים,ומי שיפריע להן בדרך,נראה אם הוא ישרוד, המשפחות ומי שמכיר אותם מצביע להן.מזל שדניאל יצאה,רק עצבים עשתה לנו,איזה פה פתחה על אלי,גמרה עליו,וכל זה למצא חן בעיני מירב ואדל ובסוף התפוצף לה בפרצוף,מגיע לה ,שחשבה שהן יובילו אותה לגמר,בסוף אדל ומירב לכלכו ומכרו אותה בשנייה.דניאל נשארה כי אייל גולן תמך בה וכל המעריצים שלו הצביעו לה,עד שנגעלו ממנה,אחרת היתה עפה בהדחה הראשונה,היה בה רוע וטפשות.לכן התחברה למירב אדל אותו רוע ,ושחקניות.

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 25 באוגוסט 2018 at 1:13
  • להגיב

  מירב נמאסה,כבר רע לנו מלשמוע ולראות אותה,מנצלת את זה שהדיירים עסוקים בעצמם,היא ממש ערמומית עם ראש קרימינלי, והיא,מתחמנת אותם,מורחת אותם ואת הצופים,בנחמדות יתר ומפזרת אהבה וחיוכים לכולם ופרגון לאביבית זו אמיתית? הכל הצגה ,שחקה בדיירים והצופים מהתחלה ,איך השתנתה פתאום,?קוראים לזה אסטרטגיה וערמומיות, הכל מחושב ואדל הכלבלב שהולך אחריה,דוחה תנשמה,אם הן יגיעו לגמר זה הכל מכור ומסריח ,שכולם התעוררו,היום,זה הזמן, לא מגיע לה ולאדל להגיע לגמר,רק אביבית על כל מה שהזיקו לה.רועי ומריה משעממים,חופרים אין סבלנות אליהם,אבל הם עדיפים על מירב ואדל,שהגיע הזמן שישלמו על הרוע והמעשים שלהם,יום הדין הגיע…

  • mimi1357 on 23 באוגוסט 2018 at 22:01
  • להגיב

  מירב חייבת לעוף ביום שבת, יחד עם הזנב שלה – אדל. האמת שאני גם לא מבינה איך רועי הגיע כל כך רחוק !?

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 24 באוגוסט 2018 at 17:10
   • להגיב

   מסכימה איתך לגבי מירב ואדל. רועי פשוט מוצה. בדיוק כמו מריה שמוצתה. אבל מעדיפה את רועי ומריה מאשר את אדל. מירב הייתי רוצה מאוד שתעוף מהבית. אבל יותר מידי אנשים בעדה.

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 23 באוגוסט 2018 at 0:52
  • להגיב

  מירב,הערסית שכל מילה וצעד שלה מחושבים,בשבוע האחרון מפרגנת לכולם,די עם הזלזול בצופים,רואים הכל,וזוכרים מה העבירה אותנו,עם קללות,צעקות,בכי מזוייף,רוע ומשחק זול,במקום המשפחה שלה שמצביעה לה,שהם רודפי פרסום וכסף,אחכ בוכים על המתקפות על מירב ברשתות החברתיות,זו האמת והם הכי מכירים אותה,רק מתביישים שכל עם ישראל רואה את הבושות שהיא עושה להם,לא לבכות,תפסיקו להצביע לה ולעבוד בזה,כל המשפחה התגייסה,ועל מי מה יש בה?רוע,כיעור,שפת רחוב,ראש מאפייה,ככה הסבך והבושה שלהם תפסק,די גם לנו נמאס לראות אותה ,לשמוע את הבולשיט שהיא מוכרת לנו,במקום לחזור לילדים שלה,גורמת למשפחה שלה ולצופים סבל,הלוואי שלא תגיע לגמר.כל החברויות שלה עם הדיירים מזויפת ואסטרטגית,אף אחד לא מעניין אותה שם רק היא לעצמה,ורואים שהדריכו אותה להרגיע בשבוע הזה ולפרגן לכולם כולל אביבית, בכדי להגיע לגמר,וגם הגמר לא יספק אותה,על מי אתם עובדים??היא תדרוס כל מי שיפריע לה לקחת את המיליון.

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 23 באוגוסט 2018 at 20:11
   • להגיב

   עכשיו למי יש לב טוב ?

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 22 באוגוסט 2018 at 2:42
  • להגיב

  מירב שטן די כבר צאי לנו מהמסך ומהחיים,לא רוצים לראות אותך את הרוע מניפולציות,כוחניות ,די נמאסת והאח הגדול דוחף לנו אותה ללא הפסקה כל הזמן הצפייה סביבה,וספורים שלה והומור דוחה ,שכונה,ואזו חמודה היא בשבוע האחרון לא מתווכחת ולא רבה עם אף אחד,מפרגנת לאביבית,ולדיירים שיצאו,מאיפה הטוב הזה יוצא ממנה,הכל הכנה לגמר שדיירים וצופים יהבו אותה,ושלא ידיחו אותה,היא מנהלת את כולם,כולם רועדים ממנה,כנראה שגם האח הגדול שגם לו השתלטה על המסך ולנו השתלטה על החיים,יאללה צאי וסעי לנתניה,שהיא בזמן האחרון, משבחת את נתניה בשביל שיצביעו לה הכל מחושב,ואסטרטגי,פתאום היא רגועה,הכל בולשיט אחד גדול לא קונים את זה..צאי לנו מהחיים

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 20 באוגוסט 2018 at 23:11
  • להגיב

  עם כלהתגובות על מירב רעות,איך זה שהיא עדיין בבית האח ועדיין מתעללת בדיירים ובנו הצופים,בושה לתוכנית,מתנהלת כמו ראש מאפייהשפה נמוכה,ערסית,גועל,אלימות,ועפה על עצמה שהיא מצחיקה ,אין בה כלום,מכוערת,מכשפה,שחקנית בוכה ללא דמעות,מקבלת זמן מסך יותר מכולפ,מקבלת הדרכה מגיסתה שעובדת בהפקה,הכל מכור ומסריח,אם תזכה נתבע את האח הגדול,שנחשפנו לאלימות,קללות,צרחות,טרור,מה אנחנו דפוקים?עוד אנחנו משלמים על זה? מי מצביע לה? המשפחה שלה,שכתבו שאביבית זונה,בושה אלי ואביבית,יותר טהורים,מירב אכלה אותם,כל מי שיותר ממנה,היא תדרוס אותו,שלא יקח לה תמליון,מי היא,מה היא עושה שם??,פגעה דרסה,את אלי ואביבית,מקנאה שהם יותר אהובים,אלי גמרו עליו,התישו אותו,רוע,ומשחק נמוך,שפה עבריינית,כוחנית,לא אמיתית,הכל זיוף,ואסטרטגיה נמוכה,בעלה מתלונן,תפסיק אתה ומשפחתך להצביע לה,ותחסוך מאיתנו ועצמך עוד עוגמת נפש,אבל אתה מעדיף שתשאר בבית האח,שיהיה לו שקט,מסכן,בטח עובר טרור בבית,ואדל הצבועה והלקקנית,שחקנית שנדבקה למירב,לא ברור,שיעופו שתי הנחשיות האלה מהמסך..הן סובלות ובכל מחיר לא יוותרו,אמא לילדים גועל,גמרה גם על לירון מקנאה מסכן בגללה יצא,אכלה אותו,בושה לתוכנית,גם יצאה מדעתה שלא קבלה כרטיס לגמר,הלוואי שאדל ומירב לא יגיעו לגמר..די יש גבול,להתעללות שהצופים יכולים לספוג,אדל את דוחה,אנחנו רואים את האמת,כולך משחק , נצמדת למירב מאסטרטגיה להגיע לגמר,והעונש שלך הוא מירב,לכי הביתה, כך הרוע שלך על אלי ואביבית,הספיק לנו להבין שאת אדם רע ומניפולטיבי,את ומירב נמאסתםעופו מהמסך,לא מעניינות,לא מצחיקות ולא אהובות,מכשפות,העזתן להגיע לאח הגדול ולהתעלל בנו,תקבלו את האמת בפרצוף,אלי סבל מכן ועזב אתן סובלות ובשום מחיר לא תוותרו,רמסתן פגעתן בדרך בדיירים,בכל מחיר תגיעו לגמר,תתדנדפו לנו מהמסך..

  • אנונימית שדואגת on 18 באוגוסט 2018 at 19:39
  • להגיב

  מבחינתי מירב היתה צריכה לצאת מזמן.. לטובתה ולטובת משפחתה ,, אין סיכוי שתיקח את המליון , היא לא מודל חיקוי לשום דבר!!!
  שפה עילגת, סלנג דוחה כמו: אני פיפי..
  לא הייתי רוצה שהילדים שלי ישמעו אותי מדברת כמוה!! חבל!!!

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 25 באוגוסט 2018 at 15:25
   • להגיב

   מירב הבחורה המגעילה ביותר צורת הדיבור שלה ממש מעצבנת מקווה שלא יצביעו עבורה למרות מה שנכתב שיש לה קרוב/ה משפחה שעובדת באח.
   וולגרית מעצבנת בוכה שהתגעגעה לילדים. אמא נורמלית לא נכנסת לאח הגדול ומשאירה ילדים לבד

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 18 באוגוסט 2018 at 13:59
  • להגיב

  מירב חיה רעה,דוחה בהתנהגותה.בושה של העונה.הביתה.

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 18 באוגוסט 2018 at 13:57
  • להגיב

  חתיכת פרחה!!!

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 16 באוגוסט 2018 at 23:52
  • להגיב

  מירב ממש אשה רעה וקנאית מאביבית. היא רוצה את המיליון שלא מגיע לה. רואים שהאח הגדול מנחה אותה. האלימות המילולית שלה והשפה הבוטה והירודה מביאה לאי חשק לצפות בתוכנית. למה לא קוראים לה לסדר ?למה לא מעיפים אותה? 82% חתמו על עצומה להוציא אותה מהאח הגדול. למה מחכים ? תומר שבר שן הוציאו אותו והיא עם כל האלימות המילולית שלה נשארת בגלל קשרים קרובים שיש לה עם ההפקה

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 16 באוגוסט 2018 at 15:55
  • להגיב

  כל מילה בסלע

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 16 באוגוסט 2018 at 6:51
  • להגיב

  מירב אחת הדמויות הכי מגעילות שהיו בריאלטי הישראלי.. פשוט דוחה!!!

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 19 באוגוסט 2018 at 11:17
   • להגיב

   לגמרי

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 16 באוגוסט 2018 at 6:50
  • להגיב

  מירב פשוט מבישה ומגעילה גורמת לסלידה ובאמת פשוט הקפדה.. אייכססססס

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 16 באוגוסט 2018 at 0:28
  • להגיב

  מירב אמא לילדים מקומך לא בתוכנית. את יודעת כמה קשה לילדים שאמא לא נמצאת ארבע שעות ואת 3 חודשים חיה לך בשלווה בקושי מזכירה אותם זה פשוט הזוי.
  ההתנהגות שלך מתחת לכל ביקורת . הקנאה היא פשוט תכונה הכי גרועה שלך שגורמת לך לאיבוד עשתונות בצורה חולנית ובלתי נסבלת.
  יש לך עוד הרבה מה ללמוד כדרך ארץ. החברות שסחבת אחריך היו בוודאי חלשות אופי כי מי שחכמה לא תגרר אחרי התנהגות ברברית לעיני כל עם ישראל.
  מה נטפלת לאביבית כל כך. אביבית עמדה שעות כל יום להכין ארוחות ותבשלים לכל הבית. בזמן שישבתן וקשקשתן היא עבדה הכי קשה. ברוור שאביבית לא הייתה צריכה גם לנקות אחרי שהיא עבדה כל כך קשה להכין ארוחות מצוינות.
  הצמד מירב וסימה השתלב מבחינת האופי אבל לא עשה טוב לכל האנשים בבית. ושמתם לב שזה היה בלתי נסבל.
  ישראל אליאב אלי העירו לכן מספר פעמים ולא קבלתם את זה.
  מירב וסימה אני מקווה שתראו את השידורים החוזרים ותזדעזו מעצמכן ואולי תצטערו על כך לתקופה ארוכה מאוד.

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 14 באוגוסט 2018 at 19:31
  • להגיב

  אשה מגעילה .כל מה שכתוב עליה נכון מאוד . שיתוף לנו מהעיניים .מגעילה .

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 14 באוגוסט 2018 at 17:54
  • להגיב

  מירב
  יש לך 2 ילדים קטנים מאוד בבית
  עזבי את הקטע שעזבת אותם לתקופה כזו ארוכה

  את במקום להזכיר אותם ולחשוב עליהם
  היית עסוקה בשטחיות הזאת ודברים סתמיים
  הטונים שלך עלו לשמיים
  אי אפשר היה לשמוע אותך
  כל זה רק בגלל קנאה בבחורה יפה

  כמה ריכולים
  כמה התמסכנות

  בכל המשימות התמסכנת והמתלוננת
  שבעצם קיבלת את כל ההטבות
  קיבלת את המזוודה של תומר
  ישראל יצא מגדו להעניק לך פרס במשימת טהרן
  קיבלת חופשה רק בזכותו
  לאחר יום רבת איתו
  כמה כפיות טובה
  הביאו לך את בעלך
  הראו לך סרטונים של בעלך והילדים
  כל הזמן רק קיבלת
  אז למה ההתמסכנות והתלונות ?

  את גם שיקרת לרועי
  אמרת לו בחיים לא העמדתי אותך להדחה
  האומנם?
  ראינו איך העמדת
  איך אפשר לשקר בזמן רישוות מצלמות מכל כיוון

  תראי את התוכנית ותתביישו בעצמך
  אביבית לא עשתה לך כלום
  את הצטיירת ברעה בגלל ההתנהגות שלך
  מה יצא
  יצא רק ממך

   • אתי on 14 באוגוסט 2018 at 18:56
   • להגיב

   מירב. פשוט אשה ברברית. קנאית אובססיבית ( לירז אביבית). שלא מסוגלת לראות בן אדם אחר שמח. תפסה שם מס קורבנות אליאב אדל לא נחשבת לא בעיני ולא בעיני כל עם ישראל. עם ישראל שלא מתקפל כל כך מהר. גם רבה . כל ההתבטאויות שלה כלפי דיירי הבית נובעות מרוע לב. את אשה רעה וקנאית. במקופ להיות עם 2 התינוקות שלך את מתעסקת כן יעיפו אותי לא יעיפו אותי.
   איך את לא מתביישת במשך ימים שלמים להתמסכן ולבכות לאדל שאת הבאה בתור. ובגלל אביבית הכל השתנה. מה כואב לך??????
   תשמעי כל הכבוד לבעלך. האופי שלך מתחת לכל ביקורת. אי אפשר להסתיר. אחרי חדשיים יצאה צירב האמיתית. הרעה השטלטנית. כל היום את צועקת אני אמא לילדים. אז מה??????
   את מי זה מעניין???
   יאללה עשית את הפדיחה שלך. את יכולה לחזור הביתה. שיהיה לך בהצלחה בחוץ. כל פעם שאני רואה אותך עם הפרצוף החמוץ שלך. והחוסר ביטחון. לא כיף. סוגרת את הטלוויזיה. והרבה כמוני.
   יאללה הביתה

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 14 באוגוסט 2018 at 17:47
  • להגיב

  מירב
  את יודעת למה את נפש רעה שכל המדינה ראתה?
  דוגמא אחת
  כשתומר שפך את הקפה של אלי
  וראית שתומר התחיל
  אמרת לתומר – תוציא אותו מהדעת
  בן אדם טוב לא עושה כזה דבר

  יתר על כן
  את רבת עם תומר
  רבת עם ישראל
  רבת עם אליאב

  כל זה בגלל אביבית?
  לא
  בגלל שאת בן אדם קנאי ורוע לב
  אביבית לא עשתה לך כלום
  ראינו את כל המבטים הנבזיים שלך כלפיה

  אפילו לא חשבת על הילדים שלך שראו אותך ככה בטלוויזיה

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 14 באוגוסט 2018 at 17:29
  • להגיב

  מירב
  הרסת את כל הוויה הטובה של כל דיירי הבית לאורך כל העונה
  הרסת גם לצופים
  אי אפשר להסתכל עלייך
  גררת גם אדל אחרייך והכל מצולם
  את מכוערת מבחוץ למרות
  כל הניתוחים
  את מגעילה בטירוף בנפשך
  לא אביבית אמרה את הדברים האלה אלא כל המצלמות שתיעדו אותך
  אלמלא הקשר של בעלך עם האח הגדול וזה שקוף מאוד
  לא היית שורדת ויוצאת ביחד עם סימה
  רק שתדעי הצופים לא מטומטמים ורואים כמה האח מקדם אותך

  • סיגל on 14 באוגוסט 2018 at 16:43
  • להגיב

  כמה רעה כמה צרת עין קנאית במסווה של כאילו שיחה נכנסת באביבית על מה? על זה שעושה פדיקור מניקור והיא עצמה מה? מתפרנסת מזה
  אישה רעהההה מתנהלת כאחרונת העבריינים שפה בוטה וזולה
  אינשאללה יום רביעי תעוף הביתה

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 16 באוגוסט 2018 at 15:32
   • להגיב

   הגעתי למצב, שאני לא יכולה לראות את מירב. כל פעם שהיא על המסך אני מעבירה תחנה. וזה הרבה. מפריעה לי להינות מהאח הגדול. היא אמרה שהיא באה להחזיר את האש ביחסים שלה ושל בעלה. היא אמנם תחזיר את האש, אבל בדרך לרבנות.

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 14 באוגוסט 2018 at 16:20
  • להגיב

  איך מירב אומרת לאביבית שהיא מקדשת את היופי?
  מירב בעצמה עשתה ניתוח אף וניפוח שפתיים
  ולא משנה כמה איפור היא תשים לא תגיע לרבע מהיופי של אביבית
  אני לא מעריצה של אביבית
  אבל מירב ממש בהמה
  ולחשוב שהיא שילמה על האף הזה שעשו לה כמו פינוקיו
  ושפתיים כמו של ברווז
  מירב הסתכלי קודם על עצמך לפני שאת פותחת פה עם אחרים קרפדה

  1. מירב. פשוט אשה ברברית. קנאית אובססיבית ( לירז אביבית). שלא מסוגלת לראות בן אדם אחר שמח. תפסה שם מס קורבנות אליאב אדל לא נחשבת לא בעיני ולא בעיני כל עם ישראל. עם ישראל שלא מתקפל כל כך מהר. גם רבה . כל ההתבטאויות שלה כלפי דיירי הבית נובעות מרוע לב. את אשה רעה וקנאית. במקופ להיות עם 2 התינוקות שלך את מתעסקת כן יעיפו אותי לא יעיפו אותי.
   איך את לא מתביישת במשך ימים שלמים להתמסכן ולבכות לאדל שאת הבאה בתור. ובגלל אביבית הכל השתנה. מה כואב לך??????
   תשמעי כל הכבוד לבעלך. האופי שלך מתחת לכל ביקורת. אי אפשר להסתיר. אחרי חדשיים יצאה צירב האמיתית. הרעה השטלטנית. כל היום את צועקת אני אמא לילדים. אז מה??????
   את מי זה מעניין???
   יאללה עשית את הפדיחה שלך. את יכולה לחזור הביתה. שיהיה לך בהצלחה בחוץ. כל פעם שאני רואה אותך עם הפרצוף החמוץ שלך. והחוסר ביטחון. לא כיף. סוגרת את הטלוויזיה. והרבה כמוני.
   יאללה הביתה

  2. מירב. פשוט אשה ברברית. קנאית אובססיבית ( לירז אביבית). שלא מסוגלת לראות בן אדם אחר שמח. תפסה שם מס קורבנות אליאב אדל לא נחשבת לא בעיני ולא בעיני כל עם ישראל. עם ישראל שלא מתקפל כל כך מהר. גם רבה . כל ההתבטאויות שלה כלפי דיירי הבית נובעות מרוע לב. את אשה רעה וקנאית. במקופ להיות עם 2 התינוקות שלך את מתעסקת כן יעיפו אותי לא יעיפו אותי.
   איך את לא מתביישת במשך ימים שלמים להתמסכן ולבכות לאדל שאת הבאה בתור. ובגלל אביבית הכל השתנה. מה כואב לך??????
   תשמעי כל הכבוד לבעלך. האופי שלך מתחת לכל ביקורת. אי אפשר להסתיר. אחרי חדשיים יצאה צירב האמיתית. הרעה השטלטנית. כל היום את צועקת אני אמא לילדים. אז מה??????
   את מי זה מעניין???
   יאללה עשית את הפדיחה שלך. את יכולה לחזור הביתה. שיהיה לך בהצלחה בחוץ. כל פעם שאני רואה אותך עם הפרצוף החמוץ שלך. והחוסר ביטחון. לא כיף. סוגרת את הטלוויזיה. והרבה כמוני.
   יאללה הביתה

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 14 באוגוסט 2018 at 16:16
  • להגיב

  האח הגדול סגר את הבית בכוונה כדי שמירב תוכל לראות את המסוק של בעלה
  כשזה קורה לדיירים אחרים הוא מכניס אותם
  מעניין שבדיוק שתי דקות אחרי סגירת הבית הופיע המסוק
  יש קשר בין בעלה של מירב לבין האח הגדול לכן היא נשארה עד עכשיו בבית ועושה טרור
  אם היה מדובר בגבר ולא באשה האח היה מוציא אותו אבל יש קשר למשפחה שלה

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 17 באוגוסט 2018 at 16:58
   • להגיב

   מירב את האישה הכי טובה שראיתי אביבית אחת הזונות שאוהבת כסף לא תגיע בחיים לרבע של מירב לפחות יש לה ילדים ובעל מה שאביבית היית חולמת שהיא לה בהצלחה אם הטיפולים לביא ילדים יזרוקהחחחחח

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 14 באוגוסט 2018 at 13:53
  • להגיב

  זה עמוד המעריצים? חחחח

 1. ז'רגון של נווה תירצה, כנראה לעשות רושם על חברות שלה.

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 14 באוגוסט 2018 at 1:30
  • להגיב

  בשתי מילים (גועל נפש) אישה מגעילה עופי לנו מהעניים כבר

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 15 באוגוסט 2018 at 16:11
   • להגיב

   אשה מגעילה . בהמה .

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 13 באוגוסט 2018 at 18:05
  • להגיב

  השטן בהתגלמותו, רעת לב, צרת עין ומלאה עם בעיות אישיות.

  • חחח on 13 באוגוסט 2018 at 13:53
  • להגיב

  דומה לארמדיל

 2. דומה לארמדיל גמדי

 3. דומה לארמדיל גמדי

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 13 באוגוסט 2018 at 13:48
  • להגיב

  דומה לארמדיל גמדי.

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 13 באוגוסט 2018 at 12:50
  • להגיב

  גועל נפש….אישה רעה

  • מיה on 13 באוגוסט 2018 at 12:43
  • להגיב

  אכן פח אשפה. והמיץ של הזבל . שתעוף כבר

  • חיכ on 12 באוגוסט 2018 at 23:29
  • להגיב

  זבל אמיתי …

  • ירדנה פלוק on 12 באוגוסט 2018 at 16:37
  • להגיב

  מגעילה . מלוכלכת . פה מסריח מהלך . להתרחק מאשה כזאת .

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 13 באוגוסט 2018 at 7:40
   • להגיב

   שתעוף כמה שמהר כמו חיה טורפת

   1. אין מה להוסיף. חוץ מזה שהאח הגדול מאכזב אוכלוסיה שלמה.
    אם זו הרמה שהאח הגדול אוהב? הכפשות ניבולי פה שפת רחוב. אז סבבה כל היתר יסירו את הערוץ. מירב צריכה לעוף לפני הגמר. חייבת.

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 12 באוגוסט 2018 at 12:03
  • להגיב

  ברברית מזעזעת!!!!! מקומה ב……….תמשי

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 11 באוגוסט 2018 at 19:46
  • להגיב

  נושאת מטוסי השוקולד. תת רמה. דפארית.
  ברברית. תמצית הבהמיות.

  • דלית on 10 באוגוסט 2018 at 11:57
  • להגיב

  מירב, זו תת רמה של שפת דיבור, תנועות ידיים , וצעקות – אשה רכושנית שגררה נשים לעולם הרכילות שלה.

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 10 באוגוסט 2018 at 11:26
  • להגיב

  זוהמה של אישה הרוע בהתגלמותו. מזעזעת.

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 10 באוגוסט 2018 at 11:17
  • להגיב

  בהמה, ברברית, חסרת תרבות. בקיצור המיץ שבזבל וכל מה שאמר עליה אלי צדק. אני במקום בעלה הייתי מתביישת שיש לי אישה כזאת.

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 26 ביולי 2018 at 12:10
  • להגיב

  תמצית הסחי האנושי…
  לא "טיסת שוקולד" אלה נושאת מטוסי שוקולד…
  הישראלי המכוער במלאו חרפתו…וולגרית ברברית רכלנית מכוערת גסה עילגת שקרנית ..
  לא ידעתי שיש אנשים כאלה..

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 13 באוגוסט 2018 at 12:51
   • להגיב

   גועל נפש….אישה רעה

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 21 ביוני 2018 at 3:04
  • להגיב

  אחלה אישה אמיתית חברת אמת ומצחיקה

   • סיגל on 14 באוגוסט 2018 at 16:44
   • להגיב

   עם חברות כאלה מי צריך אוייבים
   אין לה חברים יש לה חיילים
   אוי למי שלא עושה מה שהיא רוצה או אומר משהו שלא מוצא חן בעיניה
   ואם הומור בעינייך זה פיפי זגזג ועוד מילים של תת רמה
   וואלה
   אתה חייל שמתאים לה

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 14 באוגוסט 2018 at 18:01
   • להגיב

   אמיתית?
   איזו תוכנית אתה רואה?
   24 שעות מה ששומעים ממנה זה רכילות ולשון רעה
   היא בעצמה מעידה שבאה ממשפחה לא משהו
   איך התנהגה להורים שלה
   תת רמה לא ראויה לבמה של תוכנית כזו
   שפת דיבור מהרחוב
   צווחות וצעקות כאילו מישהו הורג אותה

   ואדל
   כמה אביבית הגנה עליה
   בגלל שהיא שנאה את אלי
   אמר למירב
   אם אביבית רוצה לאבד אותי שתאבד
   אז למה הן בוכות כששמועות מה צועקים להן?

   אדל עשתה טעות כנראה עשויה מאותו החומר של מירב

   • אתי on 16 באוגוסט 2018 at 22:46
   • להגיב

   עם חברות כאלה עדיף שלא יהיו בכלל. או שאת דומה לה. רכלנית. מלאת רעל וארס. ראינו עם דניאל. פח זבל לא מתביישת. למה היא הצביעה לדניאל????? בקיצור קנאית. הייתי פוחדת לאכול על ידה. אשה שטנית ורעת לב. נתפסת על מישהו אבוי לו. כנראה שאת הסנגרית שלה. אם לא היא לא היתה מסתכלת עלייך

    • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 18 באוגוסט 2018 at 14:08
    • להגיב

    מירב חיה רעה,דוחה בהתנהגותה.בושה של העונה.הביתה.

     • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 23 באוגוסט 2018 at 20:17
     • להגיב

     עובדה שמירב נישארה עד הסוף חחח ואלה שהולכים להישרדות לא משאירים ילדים

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 22 באוגוסט 2018 at 14:39
   • להגיב

   אתה דפוק יחד עם מירב

כתיבת תגובה

Your email address will not be published.