בעלה של שמס רוצה להוציא אותה מהבית

וואלה סלבס מדווחת:

העונה המחודשת של "האח הגדול" רק יצאה לדרך, אך בני משפחותיהם של הדיירים כבר זועמים. בעלה של שמס מרעי אבומוך, למשל, טוען כעת ש"הבטיחו לנו שתהיה בחדר פרטי ללא מצלמות".

האח הגדול 2018, שמס (צילום מסך)

בעלה של הדיירת מבקאה אל גרביה, שמס מרעי אבומוך (35), פרסם הבוקר סטטוס רועש בדף הפייסבוק שלו, שבו הוא טוען כי הפקת התוכנית לא עמדה בהסכמים אליהם הגיעו עם המתמודדת בטרם כניסתה למקום.

"לאחר שקיבלתי פניות רבות מתושבי היישוב, משפחה וקרובים, אנחנו בודקים עם החברה המפיקה את סוגיית סיום השתתפותה של שמס בתוכנית בדרך הולמת וראויה בימים הקרובים", כותב חוסם אבומוך.

"לפני הכניסה לתוכנית הוצבו תנאים רבים, כמו חדר סגור ופרטי לשינה לשמס, ללא מצלמות (וזה תקדים עולמי), בנוסף חדרים פרטיים אליהם אף אחד לא יהיה רשאי להיכנס מלבד שמס". אבומוך, אם לשלושה, ציינה בתעודת הזהות שלה כי היא לא מוכנה להיתפס כסטריאוטיפ של המגזר הערבי, ומאמינה באחדות בין העמים.

מהפקת "האח הגדול" נמסר בתגובה: "נעשה כל הניתן בכדי לשמור על הפרטיות של שמס בבית, ולעמוד בכל הדרישות שדרשה טרם כניסתה במטרה לשמור על דתה, מנהגיה, כבודה וכבוד העדה ממנה היא מגיעה. שמס מפגינה כבוד אין סופי למקום ולערכים מהם היא מגיעה כפי שניתן לראות על המסך".

למקור ולכתבה המלאה: https://celebs.walla.co.il/item/3156109

1 תגובה

    • משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 21 ביוני 2018 at 3:03
    • להגיב

    זבל אורגני מהלך

כתיבת תגובה

Your email address will not be published.